Nabídka práce - Produktový specialista pro IVD produkty

Do našeho týmu hledáme kolegy na pozici Produktových specialistů pro IVD produkty s různými zaměřeními - Centrální laboratoř, Mikrobiologie, Life Science, Obecné laboratorní vybavení, Extrahumánní genom.

PromedeusLab, divize firmy Promedeus s.r.o. , je dynamicky rostoucí linie se zaměřením na distribuci in-vitro laboratorní techniky, zejména v ČR. Specializuje se na přístrojové a reagenční vybavení pro biochemické a hematologické laboratoře, mikrobiologii,  imunologii, Life Science, patologii, mikrobiom, laboratorní automatizaci a laboratorní  spotřební materiál.

Náplň práce:

  •  Zodpovědnost za produkty v daných oblastech:
  1.  Centrální laboratoř: moč – chemická i mikroskopická analýza, HbA1c, okultní
    krvácení, acidobáze, monitoring léčiv aj.
  2. Mikrobiologie: MALDI, krevní kultury, moče, media, citlivost na ATB, inkubátory a
    laminární boxy s příslušenstvím aj.
  3.  Life Science: izolace nukleových kyselin, PCR, enzymy, chemikálie aj.
  4.  Obecné laboratorní vybavení: centrifugy, chladící boxy, mrazáky, pipety,
    lambady, míchačky pH metry, váhy aj.
  5.  Extrahumánní genom: Zodpovědnost za produkty firem zabývajících se
    problematikou extrahumánního genomu
  •  Rozvoj a podpora produktů – zajištění Country Readiness, nastavení cen, marketing,  tvorba nabídek, zaškolení a specializovaná podpora Sales, účast na odborných  kongresech, spolupráce se servisem
  • Aplikační podpora analyzátorů v dané linii

Co u nás získáte:

  • 5 týdnů dovolené
  • služební vůz i pro soukromé účely
  •  notebook, mobilní telefon
  •  zajímavé platové ohodnocení
  •  práce v motivovaném, zkušeném kolektivu
  •  příležitost dalšího růstu

 Co od vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání ideálně přírodovědného směru
  • praxe v laboratoři nebo v prodeji podobného sortimentu výhodou
  •  aktivní znalost AJ
  •  ŘP
  •  Časová flexibilita
  •  bydliště v Brně výhodou

V případně zájmu, prosím, pošlete svůj životopis na e-mail   sekaninova@promedeuslab.cz

Děkujeme a těšíme se, až vás poznáme!

Ok, beru na vědomí