Úspěšný seminář o imunofluorescenci: PromedeusLab a Medipan spojily síly

Dne 30. března 2023 se v Quality Hotelu v Brně uskutečnil odborný seminář o imunofluorescenci, který jsme pořádali společně se společností Medipan.
Úspěšný seminář o imunofluorescenci: PromedeusLab a Medipan spojily síly

Seminář pro 25 účastníků se zaměřil na nepřímou imunofluorescenci v diagnostice autoimunitních chorob a nové generace analyzátorů akiron® NEO – IFA. Účastníci se seznámili s aktuálními trendy a technologiemi v oboru, které mohou významně zlepšit diagnostiku a léčbu autoimunitních onemocnění.

Hlavní část semináře zahrnovala přednášku Ing. Thomase Büttnera ze společnosti Medipan o nepřímé imunofluorescenci a prezentaci Dr. Marca Wegmanna o analyzátoru akiron® NEO – IFA. Tyto analyzátory poskytují automatizované a spolehlivé vyhodnocení imunofluorescenčních vzorků, což přináší úsporu času a zlepšení přesnosti diagnostiky.

Seminář byl úspěšným setkáním odborníků v oboru zdravotnictví, kteří se díky spolupráci mezi PromedeusLab a Medipan mohli seznámit s nejnovějšími poznatky a inovacemi v oblasti imunofluorescence. Tato akce přinesla nové inspirace pro zlepšení diagnostiky a léčby autoimunitních onemocnění.

Věříme, že se akce zúčastněným líbila a těšíme se na shledanou na dalším semináři.

Na našem webu používáme jen nezbytné cookies soubory.

Ok, beru na vědomí