Naše účast na kongresu XXI. Martinské Dni Imunológie

Měli jsme to potěšení zúčastnit se renomovaného kongresu XXI. Martinských dnů Imunológie. Na této prestižní akci se sešli významní odborníci v oblasti imunologie a nám se tak naskytla skvělá příležitost představit naši špičkovou nabídku produktů společností Proteometech, Medipan a Generic Assays.
Naše účast na kongresu XXI. Martinské Dni Imunológie

Během kongresu jsme představili ucelenou řadu produktů určených k inovacím v imunologické praxi. Od řešení společnosti Proteometech zaměřených na alergologii přes diagnostické nástroje společnosti Medipan pro autoimunitní onemocnění až po převratné testy společnosti Generic Assays jsme s nadšením zaznamenali značný zájem účastníků.

Náš stánek přilákal návštěvníky, které zaujaly také přístroje Flowbot a AimLab. Předvedli jsme Flowbot, nejmodernějšího robota pro manipulaci s kapalinami, který nabízí bezkonkurenční přesnost a efektivitu v laboratorních podmínkách. Jeho uživatelsky přívětivé rozhraní a kompaktní design z něj činí nepostradatelný nástroj pro moderní imunologický výzkum. Na druhé straně společnost AimLab poskytuje sadu pokročilých diagnostických nástrojů a služeb, které podporují přesnou a efektivní péči o pacienty.

Moc děkujeme za všechny návštěvy u našeho stánku a těšíme se na dalším kongresu!

Na našem webu používáme jen nezbytné cookies soubory.

Ok, beru na vědomí