Promedeus se stává autorizovaným distributorem Alifax pro Českou republiku a Slovensko

Firma Promedeus vstoupila do prestižní role autorizovaného distributora pro Českou republiku a Slovensko. Spolupráce s renomovaným italským výrobcem Alifax, s více než třicetiletou historií, nám otevírá dveře do světa špičkových produktů pro bakteriologii a hematologii. Zvláště jsme hrdí na jejich automatizované přístroje, které umožňují měření rychlosti sedimentace erytrocytů s precizností a efektivitou.
Promedeus se stává autorizovaným distributorem Alifax pro Českou republiku a Slovensko

Nabídka Alifax je plná osvědčených přístrojů, jež jsou již známé na trhu. Těšíme se však také na představení novinek, které Alifax přináší, a které rozšíří již tak vynikající portfolio. Jsme nadšeni, že budeme moci tyto produkty a inovace představit českým a slovenským zákazníkům, kteří si zaslouží přístup ke světové špičce v oboru.

S plnou pokorou a odhodláním se chopíme této příležitosti, abychom poskytovali vynikající servis, technickou podporu a profesionální poradenství. Naše společnost Promedeus je připravena posunout měřítko v oblasti laboratorních technologií a společně s Alifaxem vytvořit novou kapitolu ve zdravotnickém sektoru České republiky a Slovenska.

Na našem webu používáme jen nezbytné cookies soubory.

Ok, beru na vědomí