Průlomová technologie – DKD – exkluzivní distributor pro český a slovenský trh

Naše firma získala exkluzivní zastoupení taiwanské firmy Bio Preventive Medicine. DNlite-IVD103 je první souprava ELISA, která přesně stanovuje DKD. Dokáže účinně předpovědět stav ledvin pacienta s diabetem v průběhu následujících 1-2 let. Předpověď poklesu nebo ledvinových komplikací prokazatelně zlepší kvalitu péče o pacienta s DKD.
Průlomová technologie – DKD – exkluzivní distributor pro český a slovenský trh

Společnost Bio Preventive Medicine (BPM) je špičkovým vývojářem biomarkerových řešení a technologií. Odborné znalosti společnosti v oblasti diabetického onemocnění ledvin (DKD) a neproteinurických onemocnění ledvin, vedly k vývoji průlomové technologie DNlite-IVD103. Jedná se o prvního neinvazivní test z moči na světě schválený regulačními orgány pro predikci progrese DKD.

DNlite-IVD103 je první souprava ELISA, která přesně stanovuje DKD. Dokáže účinně předpovědět stav ledvin pacienta s diabetem v průběhu následujících 1-2 let. Pokud je zjištěno riziko progresivního poklesu glomerulární filtrace (GFR), lze pacientům doporučit dřívější zahájení správné léčby a využít kritického okna pro její klinické působení, a dokonce i uzdravení. Předpověď poklesu nebo ledvinových komplikací prokazatelně zlepší kvalitu péče o pacienta s DKD.

Je nám ctí tuto průlomovou technologii přivést na český a slovenský trh.

Pro více informací kontaktujte Bc. Martinu Fráňovou:   
franova@promedeuslab.cz
+420  732  240 848

Nebo navštivte naše webové stránky:

Human uPTM3-DKD ELISA | PromedeusLab

 

 

Na našem webu používáme jen nezbytné cookies soubory.

Ok, beru na vědomí